Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hiksemi Hs-Ssd-Wave(S) 2048G 550MB/S - 510MB/S Sata 3 2.5'' SSD - 2048GB
Satıcı: Techburada | 71 yorum
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 12499.00
Hiksemi HS-SSD-WAVE(S) 2048G 550MB/s - 510MB/s SATA 3 2.5'' SSD Satıcı: TECHBURADA
13.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 13439.04
Hiksemi HS-SSD-WAVE(S) 2048G 550MB/s - 510MB/s SATA 3 2.5'' SSD Satıcı: TECHBURADA
13.859,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 13859.01
Hiksemi Hs-Ssd-Wave(S) 2048G 550Mb/S - 510Mb/S Sata 3 2.5'' Ssd
Satıcı: Techburada
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 13999.00
Hıksemı Hs-Ssd-Waves 2048G, 550-510Mb/S, 2.5", Sata3, 3D Nand, Ssd By Hikvision
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
15.512,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 15512.90
HIKSEMI HS-SSD-WAVE(S) 2048G, 550-510Mb/s, 2.5", SATA3, 3D NAND, SSD (By Hikvision) Satıcı: UZMANLARPC
15.637,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 15637.75
Hıksemı Hs-Ssd-Wave(S) 2048G, 550-510MB/S, 2.5", Sata3, 3D Nand, SSD
Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK
17.888,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 17888.54
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ