Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: JetKlik
2.020,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 2020.06 Hikvision 1024 Gb Desire Nvme Ssd M.2 Disk (hs-ssd-desıre-p/1024) (2500 Okuma Hızı/1000 Mbs Yazma HıSatıcı: Zoccoshop
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2099.00 Hikvision 1024 Gb Desire Nvme Ssd M.2 Disk (hs-ssd-desıre-p/1024) (2500 Okuma Hızı/1000 Mbs Yazma HıSatıcı: JetKlik | 4 yorum
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 2099.00 Hikvision HS-SSD-Desire(P)/1024G 1 TB 2500/1000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: zoccoshop
2.130,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 2130.38 Hikvision HS-SSD-Desire(P)/1024G 1 TB 2500/1000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: enrakipsiz
2.239,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 2239.24 Hikvision Desire P Hs-Ssd-Desire-P/1024 PCI-Express 3.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: Jetklik
2.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2249.00 Hikvision Desire P 1TB 2500/1000MB/s PCIe 3.0 Gen 3 x 4 NVMe SSD HS-SSD-DESIRE-P/1024Satıcı: JetKlik | 13 yorum
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 2299.00 Hikvision Desire P 1Tb 2500/1000Mb/S Pcıe 3.0 Gen 3 X 4 Nvme Ssd Hs-Ssd-Desıre-P/1024 2.324,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
8 2324.07 HIKVISION 1TB DESIRE HS-SSD-DESIRE(P) 2500-1000MB/s M2 NVME DiskSatıcı: onlinealisverisyap
2.444,63 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2454.63 Hikvision HS-SSD-Desire(P)/1024G 1 TB 2500/1000 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: ramazanmutlu
2.557,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 2557.90 Hikvision Desire P 1024 Gb Nvme SsdSatıcı: Ayaz Teknoloji
2.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2600.00 Hikvision Desire P 1024 GB Nvme SSDSatıcı: UZMANLARPC
3.072,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
12 3072.52