Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
63 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
72 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Hikvision E100 SSD Fiyatları

Hikvision SSD E100 256G

Satıcı: TEKNOFS

2.074,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 2084.9
Hikvision E100 HS-SSD-E100/256G 2.5" 256 GB SATA 3 SSD (Distribütör Garantili)

Satıcı: PETCOM

2.114,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2114.99
Hikvision E100 HS-SSD-E100/256G 2.5" 256 GB SATA 3 SSD (Distribütör Garantili)

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.115,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2115.08
Hikvision Hs-ssd-e100/256g 550/450mbs Okuma/yazma 2.5" 6gb/s Ssd

Satıcı: PETCOM

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 2349.00
Hikvision 256 GB E100 2.5" SATA 3 SSD 550-450 MB/s Okuma Hızı 250-449 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: caddetech | 813 yorum

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2449.00
Hikvision 256Gb E100 550-450Mbs Sata 3 2.5" HS-SSD-E100-256G Ssd Harddisk

Satıcı: OFISGRUP | 8 yorum

2.468,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2468.00
Hikvision 256Gb E100 550-450Mbs Sata 3 2.5" HS-SSD-E100-256G Ssd Harddisk

Satıcı: Teknofs

2.547,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2547.97
Hikvision E100 2.5 İnç 256 GB Sata 3.0 450 MB/s 550 MB/s SSD

Satıcı: Fakotek Teknoloji

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 2799.00
Hikvision Hs-ssd-e100/256g 550/450mbs Okuma/yazma 2.5" 6gb/s Ssd

Satıcı: Teknofs

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 2999.00

Hikvision E100 SSD Fiyat Geçmişi

Hikvision E100 SSD Ürün Ailesi

Hikvision E100 SSD Temel Özellikleri

63 K IOPS
72 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
120 TBW

Hikvision E100 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 256 GB
• Sıralı Yazma 450 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 72 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 63 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 120 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 43 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Hikvision E100 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.