Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada | 3 yorum
4.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 4609 HP SSD FX700 2TB M.2 SSDSatıcı: MKA BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
4.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 4699.90 HP SSD FX700 2TB M.2 SSDSatıcı: Techburada
4.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4729.00 Hp Ssd Fx700 2Tb M.2 Ssd-8U2n5aaSatıcı: Mobilsaray
4.928,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
4 4928.91 HP FX700 8U2N5AA 2 TB M.2 NVMe SSDSatıcı: Techburada
4.939,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 4939.05 HP FX700 2TB M.2 PCIe NVMe DAHİLİ SSD 7200/6200 (Model:8U2N5AA)Satıcı: TECHBURADA
4.991,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 4991.04 Hp Fx700 8U2n5aa 2Tb 7200Mb/S - 6200Mb/S Pcı-E Nvme M.2 2280 SsdSatıcı: Techburada
5.021,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
7 5021.07 Hp FX700 8U2N5AA 2TB 7200MB/s - 6200MB/s PCI-e NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: TECHBURADA
5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 5209 HP Fx700 8U2N5Aa 2 TB 7200 / 6200 MB/s M.2 2280 PCIe NVMe SSDSatıcı: TECHBURADA
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 5299.00 HP FX700 8U2N5AA 2 TB M.2 NVMe SSDSatıcı: Uzmanlarpc
5.538,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 5538.85