Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Huawei 1TB Ekitstor Extreme 200E EKS-SSD1T04-D 7000-6500MB-S M2 Nvme Gen4 Ssd Disk
Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 165 yorum
9.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 9449.00
Huawei Ekitstor Xtreme 200E Eks-Ssd1t04-D Pcı-Express 4.0 1 Tb M.2 Ssd
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
9.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 9249.00
Huawei Ekitstor Xtreme 200E 1 TB 7000 Mb/s-6500 Mb/s Nvme M.2 Ssd Satıcı: cimete-teknoloji
11.039,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 11039.08
Ekitstor Xtreme 200E 1 Tb Nvme Ssd 10000 Rpm Okuma Hızı 4001 Mb/S Yazma Hızı 5000 Mb/S
Satıcı: Cimete-Teknoloji
11.159,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 11159.10
Huawei eKitStor Xtreme 200E EKS-SSD1T04-D 1TB (7000/6500MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD Satıcı: İKİZLER BİLİŞİM
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 11999.00
1 TB
9.249,00 TL
512 GB
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ