Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: elimar | 7 yorum
599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 609 Intel Optane HBRPEKNX0101AH 256 GB NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: exbilisim
599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 599.00 Intel Optane Hbrpeknx0101ah 256Gb 1999 Mb/S - 999 Mb/S M.2 Nvme 22-80 SsdSatıcı: Webzone
600,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 600.66 Intel Optane Hbrpeknx0101ah 256gb M.2 Nvme 22-80 SsdSatıcı: Arden Teknoloji
639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 639.00 Intel Optane HBRPEKNX0101AH 256 GB NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: TezBilgisayar | 23 yorum
699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 699.99