Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1999.00 INTENSO SSD - 3814460-2,5" 1TB PerformanceSatıcı: onlinealisverisyap
2.469,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 2469.36 INTENSO 1TB 2.5 3814460 550-500MB/s SATA-3 SSD DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
2.452,37 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 2462.37 INTENSO 1TB 2.5 3814460 550-500MB/s SATA-3 SSD DİSKSatıcı: ZmTeknoloji
2.552,54 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 2562.54 INTENSO SSD - 3814460 - 2,5" SSD SATA III 1TB PerformanceSatıcı: UZMANLARPC
2.689,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 2689.78