Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TechnoHomeShop
2.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 2049.00 İntenso 3813460 Sata 3.0 960 GB SSDSatıcı: Magic Teknoloji
2.110,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 2110.90 Intenso 3813460 2.5" 960 GB SATA 3 SSDSatıcı: magic | 7 yorum
2.147,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 2147.72 Intenso Int3813460 2,5" 960gb 520/500mb/s Okuma Yazma Sata 3 SsdSatıcı: magicteknoloji
2.209,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2209.08 Intenso 3813460 2.5" 960 GB SATA 3 SSDSatıcı: TechnohomeShop | 7 yorum
2.245,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 2245.00 Intenso INT3813460 960GB 520MB-500MB/S 2.5" Sata 3 SSDSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
2.342,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 2342.04 İntenso 3813460 Sata 3.0 960 GB SSDSatıcı: pazarola
2.369,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 2369.72 Intenso 3813460 2.5" 960 GB SATA 3 SSDSatıcı: efepcbilisim
2.393,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 2393.39