Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SDS Teknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 4999.00 Kingston 960gb 2.5inç Dc450r Sata3 Server Ssd Sedc450r/960gSatıcı: SDSTeknoloji
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6999.00 "Kingston DC450R 2.5 inç 960 GB Sata 3.0 530 MB/s 560 MB/s SSD "Satıcı: SDS Teknoloji
7.021,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 7021.00 Kingston SEDC450R/960G DC450R 2.5" 960 GB SATA 3 Server SSDSatıcı: SDSTeknoloji | 2 yorum
7.117,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 7117.82 Kingston SEDC450R/960G DC450R 960GB 450MB/S 500MB/S 2.5" Sata 3 SSDSatıcı: SDS Teknoloji | 1 yorum
7.239,00 TL Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 7239.00 Kingston SEDC450R/960G DC450R 2.5" 960 GB SATA 3 Server SSDSatıcı: Hibrit
7.282,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 7282.57 Kingston 960GB DC450R 2.5" Sata SSDSatıcı: Bypazar
16.025,00 TL Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 16025.00