Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
3.494,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 3494.52 KINGSTON 2,5 480gb DC500R SEDC500R/480G 555MB/s 520MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.481,14 TL + Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 3491.14 Kingston SEDC500R/480G DC500R 2.5" 480 GB SATA 3 Server SSDSatıcı: ramazanmutlu
3.592,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 3592.90 Kingston SEDC500R/480G DC500R 2.5" 480 GB SATA 3 Server SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.634,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 3634.77 KINGSTON 2,5" 480gb DC500R SEDC500R/480G 555MB/s 520MB/s SATA 3 (6Gb/s) Enterprise SSD - YokSatıcı: onlinealisverisyap
3.760,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 3760.38 Kingston SEDC500R/480G DC500R 2.5" 480 GB SATA 3 Server SSDSatıcı: zmteknoloji
3.771,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 3771.82 Kingston 480 GB DC500R Enterprise SEDC500R-480G 2.5" SATA 3.0 SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.792,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 3792.00 480 Gb Dc500R Enterprise Sedc500R-480G 2.5" Sata 3.0 Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
7.409,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7419.73