Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
90 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
80 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston KC600 SSD Fiyatları

Kingston Kc600 512GB 550MB-520MB SATA3 SSD

Satıcı: meretox | 78 yorum

6.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6039.00
Kingston 512gb Kıngston 2.5 Sata 550/500mb/s Skc600/512

Satıcı: Hvtechnology

6.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 6100.00
Kingston KC600 SKC600/512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: fakotekteknoloji

8.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8279.08
Kingston KC600 SKC600/512G 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: Uzmanlarpc

8.800,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 8800.43
Kıngston Skc600/512G Kc600 512Gb 550/520 Mb/S 2,5" Sata3 Ssd

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

8.817,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8817.40
Kingston 512GB KC600 550MB-520MB-S 2.5"sata 3 SSD SKC600-512G Ssd Hardisk

Satıcı: Ptd Bilişim

8.850,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 8850.51
Kingston KC600 SKC600/512G 512GB (550/520MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Fakotek Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8999.00
Kingston 512Gb Kc600 550/520Mb Skc600/512G

Satıcı: Arslan Bilgisayar

8.994,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 9004.92
Kingston Kc600 Skc600/512G 512Gb (550/520Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.113,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 9113.10
Kingston Kc600 512GB 550MB-520MB SATA3 SSD

Satıcı: Hepsiburada | 78 yorum

9.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 9150.00
Kingston KC600 2.5 inç 512 GB Sata 3.0 520 MB/s 555 MB/s SSD

Satıcı: netsiparis

9.474,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 9474.15
Kingston KC600 2.5 inç 512 GB Sata 3.0 520 MB/s 555 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.592,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 9592.34
512gb Kıngston 2.5 Sata 550/500mb/s Skc600/512

Satıcı: Teknoteg

9.827,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 9827.97
Kingston KC600 SKC600/512G 512GB (550/520MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 9859.00
Kingston 512GB KC600 Okuma 550MB-Yazma 520MB SATA SSD (SKC600/512G) 10.128,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10138

Kingston KC600 SSD Fiyat Geçmişi

Kingston KC600 SSD Ürün Ailesi

Kingston KC600 SSD Temel Özellikleri

90 K IOPS
80 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

Kingston KC600 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 512 GB
• Sıralı Yazma 520 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 80 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 90 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 300 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 40 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston KC600 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Kingston KC600 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.