Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
640 TBW

Kingston NV3 SSD (2 TB) Fiyatları

Kıngston SNV3S/2000G 2 TB 6000/5000 Mb/s M.2 Nvme Ssd

Satıcı: Netsiparis

11.605,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 11605.50
2Tb Kıngston Nv3 Snv3S/2000G 6000/5000Mb/S M.2 Nvme Pcıe 4.0

Satıcı: Arslan Bilgisayar

11.582,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11592
KINGSTON SNV3S/2000G 2TB 6000/5000MB/s M.2 NVME SSD

Satıcı: netsipariş

11.775,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 11775.30
Kıngston SNV3S/2000G 2 TB 6000/5000 Mb/s M.2 Nvme Ssd

Satıcı: nepalbilisim

11.892,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 11892.79
Kingston 2TB NV3 NVMe Gen4 Okuma 6000MB-Yazma 5000MB M.2 SSD 11.875,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11885
Kingston NV3 2TB NVMe PCIe 4.0 Okuma 6000MB – Yazma 5000MB M.2 SSD (SNV3S/2000G) 11.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 11809
Kingston NV3 2TB NVMe PCIe 4.0 Okuma 6000MB – Yazma 5000MB M.2 SSD (SNV3S/2000G) 11.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 11809
Kingston NV3 2TB PCI-Express 4.0 6000/5000 Mb/s M.2 SSD Bellek SNV3S/2000G

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 11959
Kingston Nv3 2Tb M.2 Nvme Ssd (6000-5000Mbs)

Satıcı: Ucuz Sepet

11.977,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11977.40
2Tb Kıngston Nv3 Snv3s/2000G 6000/5000Mb/S M.2 Nvme Pcıe 4.0

Satıcı: Netsiparis

11.978,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11978.30
2TB KINGSTON NV3 SNV3S/2000G 6000/5000MB/S M.2 NVMe PCIe 4.0

Satıcı: netsiparis

12.198,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 12198.34
Kingston 2TB NV3 SNV3S-2000G 6000-5000MB-s PCI-Express 4.0 M.2 Ssd Disk

Satıcı: Fiyat Market | 30 yorum

12.217,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 12217.41
KINGSTON SNV3S/2000G 2TB 6000/5000MB/s M.2 NVME SSD

Satıcı: Betaplus

12.498,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 12498.66
Kıngston SNV3S/2000G 2tb 6000/5000MB/S M.2 Nvme SSD

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 21 yorum

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 12499.00
2TB KINGSTON NV3 SNV3S/2000G 6000/5000MB/S M.2 NVMe PCIe 4.0

Satıcı: DFSBilgisayar

12.689,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

15 12689.44
Hedef Market 2 TB KINGSTON NV3 M.2 NVME PCIE GEN4 6000/5000MBS SNV3S/2000G

Satıcı: NETSİPARİS

12.719,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 12719.40
Hedef Market 2 TB KINGSTON NV3 M.2 NVME PCIE GEN4 6000/5000MBS SNV3S/2000G

Satıcı: Betaplus

12.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 12829.00
Kingston NV3 SNV3S/2000G 2TB 6000/5000MB/s Gen 4x4 NVMe SSD Disk 12.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

18 12889.00
KINGSTON 2TB NV3 SNV3S/2000G 6000-5000MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

14.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 14095.00

Kingston NV3 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston NV3 SSD Ürün Ailesi

Kingston NV3 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
640 TBW

Kingston NV3 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 7 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston NV3 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.