Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.000 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.000 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston Renegade SSD (4 TB) Fiyatları

Kingston Renegade SRNGD/4000G 4 TB 7300-7000 Mb/S M2 NVMe Gen4 Disk

Satıcı: ebz

29.393,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 29393.07
KINGSTON RENEGADE 7300/7000 MBs 4TB M.2 NVME SSD SRNGD/4000G

Satıcı: ramazanmutlu

30.046,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 30046.29
Kingston Renegade SRNGD/4000G 4 TB 7300-7000 Mb/S M2 NVMe Gen4 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

30.425,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 30425.80
KINGSTON 4TB RENEGADE SRNGD/4000G 7300-7000MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

31.364,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 31364.00
KINGSTON 4TB RENEGADE SRNGD/4000G 7300-7000MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

31.416,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 31416.00
Kıngston 4Tb Renegade Srngd/4000G 7300-7000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

31.482,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 31482.90
Kıngston 4Tb Renegade Srngd/4000G 7300- 7000Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

31.667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31667.50
Kingston 4TB Renegade SRNGD-4000G 7300-7000 MB-s PCIe 4.0 NVMe SSD Disk

Satıcı: Ronin_Bilgisayar | 1 yorum

32.085,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 32085.00
KINGSTON RENEGADE 7300/7000 MBs 4TB M.2 NVME SSD SRNGD/4000G

Satıcı: onlinealisverisyap

32.270,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 32270.84
Kıngston Renegade 4TB 7300/7000 MB/s M.2 Nvme SSD Bellek SRNGD/4000G

Satıcı: onlinealisverisyap

32.748,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 32758.65
4tb Kıngston Renegade SRNGD/4000G 7300/7000 Mb/s Pcıe 4.0 Nvme SSD

Satıcı: Core Bilgisayar

42.742,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 42742.66
Kingston Renegade 4TB (7300/7000MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: NETSİPARİS

45.433,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 45433.30
KINGSTON RENEGADE 4TB 7300/7000MB/s PCIe 4.0 NVME SSD SRNGD/4000G

Satıcı: Hızlı Stok

71.448,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 71448.68

Kingston Renegade SSD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston Renegade SSD Ürün Ailesi

Kingston Renegade SSD (4 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.000 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
4.000 TBW

Kingston Renegade SSD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 4 TB
• Sıralı Yazma 7000 MB/s
• Sıralı Okuma 7300 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.000 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.000 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 4.000 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

Kingston Renegade SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Kingston Renegade SSD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.