Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.000 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.150 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kioxia Exceria Basic SSD (1 TB) Fiyatları

KIOXIA PCIe M2 1TB Exceria Basic NVMe GEN4 7200/6600 Mb/sn SSD (LSF10Z001TG8)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 7309
Kıoxıa Lsf10z001tg8 Exceria Basic 1Tb M.2 7200/6600Mb/S Nvme Gen4 M.2 Ssd Sabitdisk

Satıcı: Inventus Bilgisayar

7.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7440.00
KIOXIA PCIe M2 1TB Exceria Basic NVMe 3D 7200/6600 Mb/sn SSD (LSF10Z001TG8)

Satıcı: Techburada | 6 yorum

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 7599.00
Kioxia 1TB EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: Techburada

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7599.00
Kioxia Exceria 1Tb Basic Pcı-Express 4.0 M.2 Ssd Lsf10z001tg8

Satıcı: Techburada

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7599.00
1tb Kıoxıa Excerıa Basıc M.2 7200/6600mb/s Lsf10z001tg8

Satıcı: oembilisim

7.715,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 7715.89
1tb Kıoxıa Excerıa Basıc M.2 7200/6600mb/s Lsf10z001tg8

Satıcı: Techburada

7.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 7719.00
Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: TECHBURADA

7.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 7719.00
1TB KIOXIA EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: TECHBURADA

7.883,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 7883.23
Kioxia Exceria Basic LSF10Z001TG8 1TB Gen4x4 7200/6600MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD 8.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 8429.00
Kioxia 1TB Exceria Basic Nvme 7200/6600 SSD 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 8499.00
Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: incehesap

8.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 8779.00
Kioxia 1TB EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 8812.50
Kioxia 1tb Kıoxıa Excerıa Basıc M.2 7200/6600MB/S LSF10Z001TG8

Satıcı: TechnoGet

9.116,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 9116.39
1TB KIOXIA EXCERIA BASIC M.2 7200/6600MB/s LSF10Z001TG8

Satıcı: DFSBilgisayar

9.142,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 9142.12
KIOXIA EXCERIA BASIC, LSF10Z001TG8, 1TB, 7200/6600, Gen4, NVME PCIe M.2 2280, SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

9.520,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 9520.24

Kioxia Exceria Basic SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Kioxia Exceria Basic SSD Ürün Ailesi

Kioxia Exceria Basic (LSF10Z001TG8) SSD 1 TB 7.299,00 TL
Kioxia Exceria Basic (LSF10Z002TG8) SSD 2 TB 11.624,07 TL

Kioxia Exceria Basic SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.000 K IOPS
1.150 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

Kioxia Exceria Basic SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 6600 MB/s
• Sıralı Okuma 7200 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.150 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.000 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 300 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.38 mm
• Ağırlık 5.6 g
• Renk Seçenekleri Mavi
• Aydınlatma Yok

Kioxia Exceria Basic SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.