Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Enrakipsiz
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 999.00 Kioxia Exceria LTC10Z240GG8 2.5" 240 GB SATA 3 SSDSatıcı: kampuspc | 517 yorum
953,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 953.09 Kioxia Exceria 240gb Ltc10z240gg8 555/540mb/s 2.5" 3d Flash SataSatıcı: veymut
963,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 963.00 Kioxia Exceria 240gb Ltc10z240gg8 555/540mb/s 2.5" 3d Flash SataSatıcı: DİVA TEKNOLOJİ
965,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 965.00 Kioxia Exceria LTC10Z240GG8 2.5" 240 GB SATA 3 SSDSatıcı: UmutDenizGameShop
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 999.00 Kioxia Exceria 240GB 555MB-540MB/s Sata3 2.5" 3D NAND SSD (LTC10Z240GG8)Satıcı: Çolak teknoloji | 1352 yorum
1.010,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 1010.00 Kioxia Exceria LTC10Z240GG8 2.5" 240 GB SATA 3 SSDSatıcı: enrakipsiz
1.019,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 1019.71 Kioxia Exceria 240GB 555MB-540MB/s Sata3 2.5\" 3D NAND SSD (LTC10Z240GG8) 1.143,96 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 1153.96 Kioxia Exceria Ltc10Z240Gg8 240 GB 2.5" Sata 3.0 SSDSatıcı: Magic Teknoloji
1.431,81 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 1441.81 Kıoxıa Excerıa 240GB 555/540 LTC10Z240GG8 2,5" Sata SSD (Toshıba Ocz)Satıcı: Minoza
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 1500.00