Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.300 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.400 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kioxia Exceria Plus G4 SSD (1 TB) Fiyatları

KIOXIA LVD10Z001TG8 EXCERIA PLUS G4 NV M.2 1TB (10000/7900MB/s) PCIe + NVMe SSD Disk (GEN5)

Satıcı: Nethouse

8.414,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 8414.01
Kioxia Exceria Plus G4 LVD10Z001TG8 1 TB PCIe Gen5x4 10000/7900 Nvme Ssd

Satıcı: ESMAEXPORT

8.453,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 8453.90
Kioxia Exceria Plus G4 LVD10Z001TG8 1 TB PCIe Gen5x4 10000/7900 Nvme Ssd

Satıcı: BilgiRize

8.463,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 8463.00
KIOXIA EXCERIA PLUS G4 1TB NVMe SSD – M.2 2280, PCIe Gen5, 10000MB/s Okuma, 7900MB/s Yazma

Satıcı: Amazon.com.tr

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 9209
Kioxia 1TB EXCERIA PLUS G4 M.2 NVMe GEN5 10000/7900MB/s LVD10Z001TG8

Satıcı: Nethouse

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 9199.00
Kioxia Exceria Plus G4 LVD10Z001TG8 1tb Gen5 10000

Satıcı: ESMA GRUP

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 9290.00
KIOXIA 1TB M2 EXCERIA PLUS G4 10000-7900 MB SSD LVD10Z001TG8

Satıcı: Nethouse

9.449,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 9449.06
Kioxia Pcıe M2 1tb Exceria Plus Gen5 SSD 10.000/7.900

Satıcı: Teknomerkezim | 119 yorum

9.785,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 9785.92
KIOXIA EXCERIA PLUS G4, LVD10Z001TG8, 1TB, 10000/7900, Gen5, NVME PCIe M.2 2280, SSD

Satıcı: Ptd Bilişim

9.828,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 9828.83
Kioxia 1TB Exceria Plusg4 Pcie 5 10000/9500 SSD 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 9999.00
Kioxia 1TB EXCERIA PLUS G4 M.2 NVMe GEN5 10000/7900MB/s LVD10Z001TG8

Satıcı: MediaMarkt

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 10000.00
KIOXIA 1TB M2 EXCERIA PLUS G4 10000-7900 MB SSD LVD10Z001TG8

Satıcı: MEDIAMARKT

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 10000.00
KIOXIA Exceria Plus G4 Serisi 1TB Gen5 NVMe M.2 SSD (10000MB Okuma / 7900MB Yazma)

4 yorum

11.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 11289.00

Kioxia Exceria Plus G4 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Kioxia Exceria Plus G4 SSD Ürün Ailesi

Kioxia Exceria Plus G4 1 TB (LVD10Z001TG8) SSD 1 TB 8.414,01 TL
Kioxia Exceria Plus G4 2 TB (LVD10Z002TG8) SSD 2 TB 14.099,00 TL

Kioxia Exceria Plus G4 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.300 K IOPS
1.400 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Kioxia Exceria Plus G4 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 7900 MB/s
• Sıralı Okuma 10000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.400 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.300 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.4 mm
• Ağırlık 5.6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Kioxia Exceria Plus G4 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.