Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 4399.00 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2TB (5000/3900MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
4.463,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4463.07 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: lowellteknoloji
4.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 4739.00 2Tb Kıoxıa Excerıa Plus Nvme 3D 5000/3900Mb/S Lsd10z002tg8Satıcı: Ucuz Sepet
4.769,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4769.64 KIOXIA EXCERIA PLUS G3, LSD10Z002TG8, 2TB, 5000/3900, Gen4, NVME PCIe M.2, SSD (TOSHIBA OCZ)Satıcı: Lowell Teknoloji
4.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4779.00 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: ramazanmutlu
4.795,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 4795.90 Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z002TG8 2 TB Gen4 NVME SSDSatıcı: NetmatikElektronik
4.796,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 4796.94 KIOXIA 2TB EXCERIA PLUS G3 10Z002TG8 5000- 3900MB/s M2 PCIe NVMe Gen4 DiskSatıcı: ZmTeknoloji
4.787,24 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4797.24 Kioxia Exceria Plus G3 Lsd10z002tg8 2tb Gen4x4 5000/3900mb/sn Nvme Pcıe M.2 SsdSatıcı: Lowell Teknoloji
4.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 4819.00 Kioxia 2tb Excerıa Plus G3 Lsd10z002tg8 5000- 3900mb/s M2 Pcıe Nvme Gen4 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
4.980,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 4980.29 Kioxia 2tb Kıoxıa Excerıa Plus Nvme 3D 5000/3900MB/S LSD10Z002TG8Satıcı: İntekzo
5.016,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 5016.83 Kioxia Exceria Plus G3 Lsd10Z002Tg8 2 TB 5000/3900 MB/sn NVMe M.2 SSDSatıcı: Tebilon
5.587,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 5587.17 KIOXIA Exceria Plus 2TB HARICI USB 3.2 SSD R:1050MB/s W:1000 MB/s 6.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 6139.00 Kioxia 2tb Kıoxıa Excerıa Plus Nvme 3D 5000/3900MB/S LSD10Z002TG8Satıcı: Tmark
7.092,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
14 7092.99