Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
120 TBW

Lexar NM610Pro SSD (500 GB) Fiyatları

Lexar NM610PRO 500GB SSD, M.2 2280 PCIe Gen3x4 NVMe 1.4 dahili, 3300 MB/sn'ye kadar okuma, 1700 yazı, dahili 3D NAND Flash Solid State sürücü, dizüstü, masaüstü için

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 4510
Lexar NM610PRO LNM610P500G-RNNNG 500 GB 2280 RPM SSD

Satıcı: gamerzone

4.396,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4396.68
Lexar NM610PRO 500GB PCIe Gen3 x4 Okuma 3300MB – Yazma 1700MB M.2 SSD (LNM610P500G-RNNNG)

Satıcı: GamerZone | 9 yorum

4.537,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4537.47
Lexar NM610PRO 500GB LNM610P500G-RNNNG 3300MB-1700MB/s M.2 PCle SSD Disk

Satıcı: Betaplus

5.613,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5613.51
Lexar NM610PRO LNM610P500G-RNNNG 500 GB 2280 RPM SSD

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

5.666,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5666.28
Lexar NM610PRO 500GB Gen3x4 3300/1700MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD Disk (LNM610P500G-RNNNG) 5.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5789.00
Lexar NM610PRO 500GB PCIe Gen3 x4 Okuma 3300MB – Yazma 1700MB M.2 SSD (LNM610P500G-RNNNG)

Satıcı: Betaplus

5.807,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 5807.04
Lexar NM610PRO 500GB LNM610P500G-RNNNG 3300MB-1700MB/s M.2 PCle SSD Disk

Satıcı: incehesap

6.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6029.00
Lexar NM610PRO 500GB Gen3x4 3300/1700MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD Disk (LNM610P500G-RNNNG)

Satıcı: incehesap

6.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6289.00
Lexar 500Gb Nm610pro Gen3 M.2 Ssd 3000Mb Okuma / 1700Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.871,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6871.80
Lexar NM610PRO 500GB PCIe Gen3 x4 Okuma 3300MB-Yazma 1700MB M.2 SSD (LNM610P500G-RNNNG)

Satıcı: BETA PLUS

8.013,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 8013.73

Lexar NM610Pro SSD (500 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar NM610Pro SSD Ürün Ailesi

Lexar NM610Pro SSD (500 GB) Temel Özellikleri

m.2
120 TBW

Lexar NM610Pro SSD (500 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar NM610Pro SSD (500 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.