Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamemar
2.810,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 2810.56 LEXAR NM710X 1TB HIGH SPEED NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 5000MB / Yazma Hızı 4500MB) 2.813,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2813.50 Lexar NM710 LNM710X001T-RNNNG Pcı-Express 4.0 1 Tb M.2 SSDSatıcı: Fotofix
2.969,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 2969.78 Lexar NM710 LNM710X001T-RNNNG PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: Fotofix
3.375,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3375.12 Lexar NM710 1TB LNM710X001T-RNNNG PCIe GEN 4X4 M.2 NVMe SsdSatıcı: vizyonbilgisayar
3.724,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 3724.42 Lexar NM710 1TB LNM710X001T-RNNNG PCIe GEN 4X4 M.2 NVMe SsdSatıcı: Fer-YakBilgisayar
3.741,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 3741.62 Lexar Lnm710x001t-Rnnng Ssd Nm710x 1Tb Hıgh Speed Pcıe Gen 4X4 M.2 Nvme Up To 5000 Mb/S Read And 4500 Mb/S Wrıte 4.038,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4038.75 Lexar NM710X 1TB Gen4x4 5000/4500MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD (LNM710X001T-RNNNG) 4.043,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4043.03 Lexar SSD M.2 1TB NM710 PCIe Gen4x4 NVMeSatıcı: onlinealisverisyap
4.053,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
9 4053.70 LEXAR 1TB NM710X LNM710X001T-RNNNG 5000-4500MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
4.031,39 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
10 4041.39