Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar Nq780 1 Tb High Speed Gen4 Nvme M.2 Ssd Okuma Hızı 6500mb / Yazma Hızı 2500mb Satıcı: hobbyturkey
6.163,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 6163.08
Lexar NQ780 1tb 6500/2500MB/S Nvme 2280 LNQ780X001T-RNNNG SSD
Satıcı: Fay-Teknoloji
6.861,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 6861.06
LEXAR NQ780 1TB 6500/2500MB/s NVMe 2280 LNQ780X001T-RNNNG SSD Satıcı: onlinealisverisyap
8.887,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 8887.27
Lexar Nq780 1 Tb High Speed Gen4 Nvme M.2 Ssd Okuma Hızı 6500mb / Yazma Hızı 2500mb Satıcı: onlinealisverisyap
8.942,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 8942.56
Lexar NQ780 1tb Hıgh Speed Gen4 Nvme M.2 SSD (Okuma Hızı 6500MB / Yazma Hızı 2500MB)
Satıcı: teknostok
9.522,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 9522.50
LEXAR NQ780 1TB 6500/2500MB/s NVMe 2280 LNQ780X001T-RNNNG SSD Satıcı: onlinealisverisyap
10.082,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 10082.00
LEXAR NQ780 1TB HIGH SPEED Gen4 NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 6500MB / Yazma Hızı 2500MB) 1 yorum
11.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
7 11809.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ