5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
700 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

MLD M700 SSD (1 TB) Fiyatları

MLD M700 1 TB 7000/5500 NVMe 2280 Gen4x4 M.2 SSD

Satıcı: tekdenbilgisayar

6.762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 6762.00
MLD M700 1 TB 7000/5500 NVMe 2280 Gen4x4 M.2 SSD

Satıcı: MyTechno

7.698,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 7698.60
MLD M700 1TB 7000MB-5500MB NVMe 2280 SSD

Satıcı: My Techno | 65 yorum

8.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 8190.00
Mld M700 1Tb Nvme 2280 Gen4 M.2 Ssd (7000Mb Okuma / 5500Mb Yazma)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.230,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8230.50
Mld M700 1Tb Nvme 2280 Gen4X4 Ssd R:7000/W: 5500 Mb Mld22M700P18-1000

Satıcı: Arslan Bilgisayar

8.730,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8740.33
MLD M700 1TB 7000MB-5500MB NVMe 2280 SSD

Satıcı: Hepsiburada | 65 yorum

8.811,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 8811.12
MLD M700 1TB NVMe 7000/5500MB/s Gen4x4 M.2 2280 SSD

Satıcı: netsipariş

8.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 8869.00
Mld M700 1Tb Nvme 2280 Gen4x4 Ssd R:7000/ W: 5500 Mb

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.140,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9140.20
MLD 1TB M700 BM-MLD22M700P18-1000 7000-5500MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

9.191,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 9191.60
MLD 1TB M700 BM-MLD22M700P18-1000 7000-5500MB/s M2 PCIe Gen4x4 Disk

Satıcı: netsiparis

9.195,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9195.65
MLD M700 1TB NVMe 7000/5500MB/s Gen4x4 M.2 2280 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

9.461,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 9461.02
MLD 1TB M700 BM-MLD22M700P18-1000 7000-5500MB/s M2 PCIe Gen4x4 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

10.427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10427.80

MLD M700 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MLD M700 SSD Ürün Ailesi

MLD M700 1 TB (MLD22M700P18-1000) SSD 1 TB 6.762,00 TL
MLD M700 2 TB (BM-MLD22M700P18-2000) SSD 2 TB 12.399,00 TL

MLD M700 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
700 K IOPS

MLD M700 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MLD M700 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.