4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.500 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.300 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MLD M800 SSD (1 TB) Fiyatları

Mld M800 Mld22m800e31-1000 Pcı-Express 5.0 1 Tb M.2 Ssd

Satıcı: BizdeBul

7.892,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 7892.70
MLD M800 MLD22M800E31-1000 1 TB Gen 5x4 M.2 SSD

Satıcı: bizdebul

7.938,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 7938.68
MLD M800 MLD22M800E31-1000 1 TB Gen 5x4 M.2 SSD

Satıcı: tektic

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7999.00
MLD M800 Pro 1TB 10200-8300MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD BM-MLD22M800E31-1000

Satıcı: DFSBilgisayar

8.187,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 8187.72
MLD M800 Pro 1TB NVMe Gen5x4 M.2 2280 SSD BM-22M800E31-1000

Satıcı: DFS Bilgisayar

8.262,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 8272.22
MLD M800 1TB 10300 MB/s 8500 MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD

Satıcı: BizdeBul | 7 yorum

8.262,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 8262.22
MLD M800 1TB 10300 MB/s 8500 MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD

Satıcı: DFS Bilgisayar

8.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8580.00
MLD M800 Pro 1TB 10200-8300MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD BM-MLD22M800E31-1000

Satıcı: TECHBURADA

9.176,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 9176.31
MLD M800 1TB 10300 MB/s 8500 MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD

Satıcı: DeltaBilgisayar

9.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 9250.00
Mld M800 Pro 1Tb 10200-8300Mb/S Nvme 2280 Gen5x4 Ssd Bm-Mld22m800e31-1000

Satıcı: Techburada

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9599.00
MLD M800 1TB 10300 MB/s 8500 MB/s NVME 2280 Gen5x4 SSD

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

11.577,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 11577.89

MLD M800 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MLD M800 SSD Ürün Ailesi

MLD M800 1 TB (MLD22M800E31-1000) SSD 1 TB 7.892,70 TL
MLD M800 2 TB (MLD22M800E31-2000) SSD 2 TB 13.556,20 TL

MLD M800 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.500 K IOPS
1.300 K IOPS
Çerçeve Boyutu:

MLD M800 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 8300 MB/s
• Sıralı Okuma 10200 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.300 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.500 K IOPS

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

MLD M800 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.