MSI M470 Pro SSD (1 TB)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
950 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
950 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI M470 Pro SSD (1 TB) Fiyatları

MSI Spatium M470 PRO 1TB NVMe Gen4 6000/4500MB/s M.2 SSD

Satıcı: Prime

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6999.00
Msı Spatium M470 Pro 1tb Nvme Gen4 6000/4500mb/s M.2 Ssd

Satıcı: PerfektMarket

7.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 7820.00
MSI SPATIUM M470 PRO 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 6000MB - Yazma 4500MB M.2 SSD 7.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7809
MSI SPATIUM M470 PRO 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 6000MB - Yazma 4500MB M.2 SSD 7.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7809
MSI SPATIUM M470 PRO 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 6000MB – Yazma 4500MB M.2 SSD

Satıcı: GamerBilişim | 41 yorum

7.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7998.00
Msı Spatium M470 Pro 1tb Nvme Gen4 6000/4500mb/s M.2 Ssd

Satıcı: bizdebul

8.131,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 8131.88
Msı Spatıum M470 Pro 1Tb Nvme Pcıe Gen4 X4 Okuma 6000Mb – Yazma 4500Mb M.2 Ssd

Satıcı: BizdeBul

8.131,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 8131.90
MSI SSD SPATIUM M470 PRO PCIE 4.0 NVME M.2 1TB R:6000 W:4500

Satıcı: BizdeBul

8.437,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8437.44
MSI Spatium M470 PRO 1TB NVMe Gen4 6000/4500MB/s M.2 SSD

Satıcı: Gamer Bilişim

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 8500.00
MSI SPATIUM M470 PRO 1TB NVMe PCIe Gen4 x4 Okuma 6000MB – Yazma 4500MB M.2 SSD

Satıcı: Hepsiburada | 41 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 9999.00
MSI SSD SPATIUM M470 PRO PCIE 4.0 NVME M.2 1TB R:6000 W:4500

Satıcı: Fakotek Teknoloji

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 9999.00
MSI 1TB SPATIUM M470 PRO Okuma 6000MB Yazma 4500MB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 12.503,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 12513
MSI Spatium M470 PRO 1TB 6000/5000MB/s PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 SSD Disk 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 13999.00
Msı 1Tb Spatıum M470 Pro 6000- 4500Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk

Satıcı: kasvabilişim

14.739,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 14739.60
MSI 1TB SPATIUM M470 PRO 6000-4500MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

14.767,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 14767.00
MSI SPATIUM M470 PRO PCIE 4.0 NVME M.2 1TB (6000MB Okuma / 4500MB Yazma)

12 yorum

18.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

16 18309.00

MSI M470 Pro SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MSI M470 Pro SSD Ürün Ailesi

MSI M470 Pro SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
950 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
320 TBW

MSI M470 Pro SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 4500 MB/s
• Sıralı Okuma 6000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 950 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 950 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 320 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.15 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

MSI M470 Pro SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.