Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.300 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.400 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

MSI Spatium M560 SSD (1 TB) Fiyatları

Msı SSD Spatıum M560 Pcıe 5.0 Nvme M.2 1tb R:10200 W:8400

Satıcı: ESMA GRUP | 18 yorum

9.644,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 9644.18
Msı Spatium M560 1 Tb 10300/8700mb/s Pcıe Gen5.0 Nvme M.2 Ssd Adad6msı0025

Satıcı: karusbilgisayar

9.554,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 9554.99
MSI Spatium M560 1 TB 10300/8700MB/s PCIe Gen5.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Prime

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 9599.00
Msı Spatium M560 1 Tb 10300/8700mb/s Pcıe Gen5.0 Nvme M.2 Ssd Adad6msı0025

Satıcı: fakotekteknoloji

10.919,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 10919.09
Msı SSD Spatıum M560 Pcıe 5.0 Nvme M.2 1tb R:10200 W:8400

Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 10999.00
Spatium M560 1 Tb 10300/8700Mb/S Pcıe Gen5.0 Nvme M.2 Ssd Disk

Satıcı: Fakotek Teknoloji

11.624,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 11624.10
MSI Spatium M560 1 Tb 10300/8700mb/s Pcıe Gen5.0 Nvme M.2 Ssd Disk

Satıcı: Fakotek Teknoloji

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 11999.00
MSI Spatium M560 1 TB 10300/8700MB/s PCIe Gen5.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: Fakotek Teknoloji

13.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 13599.00
MSI SPATIUM M560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 10200MB - 8400MB Yazma M.2 SSD 13.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13809
MSI SPATIUM M560 1TB NVMe PCIe Gen5 x4 Okuma 10200MB - 8400MB Yazma M.2 SSD 13.799,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 13809
MSI Spatium M560 1 TB 10300/8700MB/s PCIe Gen5.0 NVMe M.2 SSD Disk 14.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14199.00
MSI Spatium M560 1 TB 10300/8700MB/s PCIe Gen5.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: incehesap

14.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 14789.00
Msı 1Tb Spatıum M560 Gen5 M.2 2280 Ssd 10200Mb Okuma / 8400Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

14.903,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 14903.30
MSI Spatium M560 1 Tb 10300/8700mb/s Pcıe Gen5.0 Nvme M.2 Ssd Disk

Satıcı: incehesap

15.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 15429.00
MSI 1TB SPATIUM M560 10200-8400MB/s M2 NVME GEN5 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

16.717,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 16717.00
MSI Spatium M560 1 TB 10300/8700MB/s PCIe Gen5.0 NVMe M.2 SSD Disk

Satıcı: DFSBilgisayar

17.483,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

16 17483.35
MSI 1TB SPATIUM M560 Okuma 10200MB Yazma 8400MB PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD 17.811,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 17821
MSI SPATIUM M560 PCIE 5.0 NVME M.2 1TB (10200MB Okuma / 8400MB Yazma) 18.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 18649.00

MSI Spatium M560 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

MSI Spatium M560 SSD Ürün Ailesi

MSI Spatium M560 1 TB (SM560N1TB) SSD 1 TB 9.554,99 TL
MSI Spatium M560 2 TB (SM560N2TB) SSD 2 TB 16.999,00 TL

MSI Spatium M560 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.300 K IOPS
1.400 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

MSI Spatium M560 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 8400 MB/s
• Sıralı Okuma 10200 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.400 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.300 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.15 mm
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

MSI Spatium M560 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

MSI Spatium M560 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.