Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SHC4200 Mushkin Vortex 2tb Pcie 4.0 Nvme M.2 7415-6800MB/S SSD Disk MKNSSDVT2TB-D8 - Seçenek
Satıcı: SHC42
20.577,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 20577.63
Epilons Mushkin Vortex 2tb Pcie 4.0 Nvme M.2 7415-6800MB/S SSD Disk MKNSSDVT2TB-D8
Satıcı: Senka Storee
33.672,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 33672.69
Mushkın 2Tb Vortex Mknssdvt2tb-D8 7415- 6800Mb/S M2 Gen4 Disk
Satıcı: ylmzhome
51.848,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 51848.50
Mushkin Mushkın 2tb Vortex MKNSSDVT2TB-D8 7415- 6800MB/S M2 Gen4 Disk Satıcı: Erenler Ticaret
68.127,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 68127.82
Hızlı Stok MUSHKIN 2TB VORTEX MKNSSDVT2TB-D8 7415- 6800MB/s M2 GEN4 Disk Satıcı: Erenler Ticaret
127.694,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 127694.11
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ