Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Netac N930E Pro SSD Fiyatları

Netac 1Tb N930E Pro NT01N930E-001T 2130-1720 MB-S M.2 NVMe SSD

Satıcı: C2TEK | 13 yorum

5.951,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5951.07
Netac N930e 1tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001t

Satıcı: DFSBilgisayar

6.138,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6138.42
Netac N930E Pro 1 TB M.2 NVMe SSD

Satıcı: Artı Bilgi Sistemleri

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 6160
Netac N930E Pro 1TB SSD m.2 NVMe SSD NT01N930E-001T-E4X

Satıcı: DFSBilgisayar

6.158,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 6158.53
Netac N930e Pro 1Tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001T-E4x

Satıcı: Dfsbilgisayar

6.171,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6171.90
Netac N930e Pro 1tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001t-e4x

Satıcı: DFSBilgisayar

6.178,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6178.24
Netac N930e Pro 1Tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001T-E4x 2130/1720Mb/S , Pcıe 3 X4 M.2 2280

Satıcı: SND BİLİŞİM

6.314,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6314.30
Netac N930E Pro 1tb 2130 MB/s 1720 MB/s M.2 Nvme SSD NT01N930E-001T-E4X

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 1 yorum

6.389,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6389.59
Netac N930E 1TB 2130MB -1720 MB/s M.2 Nvme SSD

Satıcı: DFS Bilgisayar

6.420,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6420.00
Netac N930E Pro 1TB SSD m.2 NVMe SSD NT01N930E-001T-E4X 2130/1720MB/s , PCIe 3 x4 M.2 2280

Satıcı: Xaser

6.450,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6450.12
Netac NT01N930E PCIe Gen 3x4 1 TB SSD

Satıcı: SND BİLİŞİM

6.789,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 6789.60
Netac N930e 1tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001t

Satıcı: TECHBURADA

7.226,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 7226.01
Netac N930e Pro 1tb Ssd M.2 Nvme Ssd Nt01n930e-001t-e4x

Satıcı: zitekbilisim

7.602,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 7602.88

Netac N930E Pro SSD Fiyat Geçmişi

Netac N930E Pro SSD Temel Özellikleri

m.2
600 TBW

Netac N930E Pro SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm

Netac N930E Pro SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.