Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
220 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
160 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Netac NV3000 SSD Fiyatları

Netac Nv3000 1Tb Ssd M.2 Nvme 3100-2100Mbps Nt01nv3000-1T0-E4x

Satıcı: 2tbilgisayar

6.236,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 6236.50
Netac NV3000 PCIe M.2 SSD 1TB

Satıcı: ISTShop

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 6560
Netac NV3000 NT01NV3000-1T0-E4X 1TB 3100-2100MB/s M.2 SSD Sabit Disk

Satıcı: Teknoraks

7.274,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 7274.61
Netac Nv3000q Pro 1Tb Ssd Nt01nv3000-1T0-E4x 2280 M.2 Nvme Ssd

Satıcı: Teknoraks

7.347,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 7347.90
Netac NV3000 1TB 3100/2100MB/s PCIe M.2 2280 NVMe SSD NV3000-1TB

Satıcı: TECHBURADA

7.523,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 7523.01
Netac NV3000 1TB 3100MB-2100 MB/s PCIe M.2 SSD NV3000-1TB

Satıcı: Techburada | 6 yorum

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 7599.00
Netac NV3000 NT01NV3000-1T0-E4X 1TB 3100-2100MB/s M.2 SSD Sabit Disk

Satıcı: TECHBURADA

7.871,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 7871.04
Netac Nv3000 Nt01nv3000-1t0-e4x 1tb 3100-2100mb/s M.2 Ssd Sabit Disk

Satıcı: Techburada

8.362,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8362.98
Netac NV3000 1TB SSD m.2 NVMe NT01NV3000-1T0-E4X

Satıcı: Hedefmarket

9.300,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 9300.89
Netac NV3000 1 TB M.2 NVMe SSD 100 MB/s Okuma Hızı 100 MB/s Yazma Hızı PCIe Bağlantı Tipi

Satıcı: hedefmarket

9.894,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 9894.56

Netac NV3000 SSD Fiyat Geçmişi

Netac NV3000 SSD Temel Özellikleri

m.2
220 K IOPS
160 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Netac NV3000 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 2100 MB/s
• Sıralı Okuma 3100 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 160 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 220 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.9 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Mavi
• Aydınlatma Yok

Netac NV3000 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.