Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Pera Elektromarket
440,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 440.81 Oleas Ribella 128 GB 2.5" Sata 3.0 SSDSatıcı: PeraBilgisayar | 55 yorum
473,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 473.99 Oleas Ribella Sata 3.0 128 GB SSDSatıcı: PeraBilgisayar
473,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 473.99 Oleas Ribella 128GB 510MB-420MB/s Sata 3 2.5" SSDSatıcı: PeraBilgisayar | 5 yorum
474,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 474.00 Oleas Ribella 128 GB 2.5\" Sata 3.0 SSD 469,25 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 479.25 Oleas Ribella 128 GB 2.5" Sata 3.0 SSDSatıcı: PeraBilgisayar
473,99 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 483.99