Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum
2.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 2379.00 Patrıot P210S1TB25 1tb P210 Sata 3.0 520-430MB/S 7mm 2.5" Flash SSDSatıcı: akdeniztekno | 15 yorum
3.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 3450.00 PATRIOT 1TB p210 P210S1TB25 520- 430MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
3.745,55 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 3755.55 Patriot 1tb P210 Sata 3.0 520-430mb/s 7mm 2.5" Flash Ssd P210s1tb25Satıcı: onlinealisverisyap
3.995,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3995.88 Patriot P210S1TB25 1TB P210 Sata 3.0 520-430 Mb/s 7mm 2.5 Flash SSDSatıcı: zmteknoloji
4.035,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 4035.08 Patriot 1tb P210 Sata 3.0 520-430mb/s 7mm 2.5" Flash Ssd P210s1tb25Satıcı: onlinealisverisyap
4.695,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 4695.12