Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: OVY | 4 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 1299.00 Patriot P310p480gm28 Ssd 480 Gb P310 Vpn100 M.2 2280 Pcie 1700/1500Satıcı: OVY
1.394,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1394.07 Patriot P310P480GM28 SSD 480 GB P310 VPN100 M.2 2280 Pcıe 1700/1500 MB/S SSDSatıcı: OVY
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 1499.00 Patriot Ssd P310p480gm28 480gb P310 Vpn100 M.2 2280 Pcıe 1700/1500 M2 SsdSatıcı: OVY
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 1499.00 Patriot P310P480GM28 SSD 480 GB P310 VPN100 M.2 2280 Pcıe 1700/1500Satıcı: OVY
1.484,01 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1494.01