Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
800 TBW

Patriot Viper VP4300 Lite SSD (1 TB) Fiyatları

Patriot Viper VP4300 Lite 1 TB NVME M.2 SSD

Satıcı: Smallman

10.243,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 10243.70
Patriot Viper VP4300 Lite 1 TB NVME M.2 SSD

Satıcı: azomik

10.652,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 10652.68
Patriot 1TB Viper VP4300 Lite 1TB 7400-6400MB-s Gen4 x4 NVMe M.2 SSD Disk (VP4300L1TBM28H)

Satıcı: SMALLMAN

10.623,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10633
Patriot 1Tb Viper Vp4300 Lite 1Tb 7400-6400Mb-S Gen4 X4 Nvme M.2 Ssd Disk (Vp4300l1tbm28h)

Satıcı: Smallman

10.787,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 10787.40
Patriot Viper VP4300 Lite 1TB 7400/6400MB/s NVMe M.2 SSD Disk (VP4300L1TBM28H)

Satıcı: Smallman

11.006,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 11006.49
Patriot 1Tb Viper Vp4300 Lite 1Tb 7400-6400Mb-S Gen4 X4 Nvme M.2 Ssd Harddisk (Vp4300l1tbm28h)

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

11.340,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11340.50
Patriot 1tb Viper VP4300 Lite 1tb 7400-6400MB-S Gen4 X4 Nvme M.2 SSD Disk (VP4300L1TBM28H)

Satıcı: kuralay

11.446,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 11446.29
Patriot 1Tb Viper Vp4300 Lite 1Tb 7400-6400Mb-S Gen4 X4 Nvme M.2 Ssd Harddisk (Vp4300L1Tbm28H)

Satıcı: pazareyle

11.504,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 11504.89
Patriot Viper VP4300 Lite 1TB 7400/6400MB/s NVMe M.2 SSD Disk (VP4300L1TBM28H)

Satıcı: SMALLMAN

11.515,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 11515.69
Patriot 1Tb Viper Vp4300 Lite 1Tb 7400-6400Mb-S Gen4 X4 Nvme M.2 Ssd Harddisk (Vp4300L1Tbm28H)

Satıcı: Pazareyle

12.293,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 12293.18
Patriot 1Tb Viper Vp4300 Lite 1Tb 7400-6400Mb-S Gen4 X4 Nvme M.2 Ssd Harddisk (Vp4300L1Tbm28H) - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

12.380,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 12380.13

Patriot Viper VP4300 Lite SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Patriot Viper VP4300 Lite SSD Ürün Ailesi

Patriot Viper VP4300 Lite SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
800 TBW

Patriot Viper VP4300 Lite SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 1 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Patriot Viper VP4300 Lite SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.