Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
320 TBW

Patriot VP400 V4 SSD (1 TB) Fiyatları

Patriot P400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P400VP1TBM28H) 8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8199.00
Patriot P400VP1TBM28H VP400 V4 6000/5000MB/s NVMe M.2 1 TB SSD Disk

Satıcı: 2tbilgisayar

8.322,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 8322.44
Patrıot P400 V4 1Tb 6000/5000Mb/S Nvme M.2 Ssd Disk P400vp1tbm28h

Satıcı: 2tbilgisayar

8.346,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8346.60
Patriot VP400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P400VP1TBM28H)

Satıcı: incehesap

8.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 8539.00
Patriot P400VP1TBM28H VP400 V4 6000/5000MB/s NVMe M.2 1 TB SSD Disk

Satıcı: incehesap

8.558,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 8558.10
Patriot P400vp1tbm28h Vp400 V4 6000/5000Mb/S Nvme M.2 1 Tb Ssd Disk

Satıcı: CCY Teknoloji

8.618,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8618.00
Patriot P400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk P400VP1TBM28H

Satıcı: CCY Teknoloji

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 8709
Patriot VP400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P400VP1TBM28H)

Satıcı: incehesap

8.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8909.00
Patriot VP400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P400VP1TBM28H)

Satıcı: CCY Teknoloji

9.117,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 9117.06
Patriot VP400 V4 1TB 6000/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk (P400VP1TBM28H)

Satıcı: CCY Teknoloji

9.311,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9311.03
Patriot VP400 V4 1tb 6000/5000MB/S Nvme M.2 SSD

Satıcı: incehesap | 1 yorum

9.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 9559.00
Patriot VP400 V4 1tb 6000/5000MB/S Nvme M.2 SSD

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

9.666,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 9666.67

Patriot VP400 V4 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Patriot VP400 V4 SSD Ürün Ailesi

Patriot VP400 V4 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
320 TBW

Patriot VP400 V4 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

Patriot VP400 V4 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.