Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
PNY CS2150 1TB Gen5 M.2 NVMe SSD 10200/8500MB/s (M280CS2150-1TB-TB)
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
59 dk önce
1 8999.00
Pny Cs2150 1tb 10200/8300 Mb/s M.2 Nvme Ssd M280cs2150-1tb-tb Satıcı: kuralay
9.708,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 9708.76
Pny CS2150 1tb 10200/8300 Mb/s M.2 Nvme SSD (M280CS2150-1TB-TB) - 1 TB
Satıcı: kuralay
10.445,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 10445.09
Pny CS2150 1tb 10200/8300 Mb/s M.2 Nvme SSD (M280CS2150-1TB-TB)
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
10.933,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 10933.33
Pny Cs2150 1Tb Nvme Pcie M.2. 10200/8300 Mb/S (M280cs2150-1Tb-Tb) Ssd Disk
Satıcı: SHC42
19.652,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 19652.30
Pny Cs2150 1tb 10200/8300 Mb/s M.2 Nvme Ssd M280cs2150-1tb-tb Satıcı: ernpazarlama
21.473,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 21473.46
Pny CS2150 1TB 10200/8300 MB/s M.2 NVMe SSD (M280CS2150-1TB-TB) Satıcı: Erenler Ticaret
26.414,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 26414.08
1 TB
8.999,00 TL
2 TB
17.666,66 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ