Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung 870 Evo 4TB 560-530MB Sata SSD - y
Satıcı: koçlar grup ticaret | 3 yorum
58.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 58750.00
Samsung 870 Evo 2.5" 4 TB SSD – 560MB/s Okuma, 530MB/s Yazma Hızlı SATA, 6,8 mm İnce ve Dayanıklı Tasarım
Satıcı: Sukka Bukka | 28 yorum
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 83999.00
Samsung SATA 870 EVO Dahili Katı Hal Sürücüsü, 4 TB, SSD Satıcı: netsiparis
91.011,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 91021.1
Samsung 4TB 870 Evo 560MB-530MB-s Sata 2.5" SSD (MZ-77E4T0BW) Satıcı: netsipariş
91.497,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 91497.70
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 2.5" 4 TB SATA 3 SSD Satıcı: Netsiparis
91.745,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 91745.34
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 2.5" 4 TB SATA 3 SSD Satıcı: Uzmanlarpc
92.166,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 92166.58
Samsung 870 Evo 2.5 İnç 4 TB Sata 530 MB/s 560 MB/s SSD Satıcı: netsiparis
96.106,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 96106.50
4 TB
58.750,00 TL
8 TB
170.474,20 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ