Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
51 dk önceki fiyat
1 6199.00 Samsung 2TB 990 Evo NVMe Okuma 5000MB-Yazma 4200MB M.2 SSD (MZ-V9E2T0BW) 6.573,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 6583 Samsung 990 EVO MZ-V9E2T0BW 2TB 5000/4200 MB/sn PCIe NVMe M.2 SSD Disk 6.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 6679.00 Samsung 990 Evo 2TB PCIe Gen 4.0 x4 - 5.0 x2 Okuma 5000MB – Yazma 4200MB M.2 SSD (MZ-V9E2T0BW) 7.048,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
4 7048.99 Samsung 990 Evo 2tb 22X80MM Pcıe Gen 4.0 X4 Nvme M.2 SSD MZ-V9E2T0BWSatıcı: Hepsiburada | 1 yorum
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 7199.00 Samsung 990 Evo 2Tb M.2 Nvme Ssd (5000-5000Mb/S) 7.206,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7206.63 Samsung 990 Evo Mz-v9e2t0bw 2tb 5000/4200 Mb/sn Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: incehesap
7.220,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7220.54 Samsung 990 Evo MZ-V9E2T0BW 2 TB PCIe Gen 4.0 X4 NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: ebz
7.242,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 7242.90 Samsung 2TB 990 EVO PCIE GEN 4.0 X4 / 5.0 X2 NVME 2.0(Okuma 5000MB/Yazma 4200MB)2 yorum
7.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 7259.00 SAMSUNG 2TB 990 EVO MZ-V9E2T0BW 5000-4200MB/s M2 NVME GEN5 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
7.229,90 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 7239.9 Samsung Mz-V9E2T0Bw 990 Evo 2 Tb Nvme Gen4 Ssd 5000-4200 7.244,81 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 7254.81 SAMSUNG 2TB 990 EVO PCIe Gen 5.0 NVMe - MZ-V9E2T0BWSatıcı: Magic Teknoloji
7.363,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 7363.63 SAMSUNG 2TB 990 EVO PCIe Gen 5.0 NVMe - MZ-V9E2T0BWSatıcı: DFSBilgisayar
7.380,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
13 7380.49 Samsung Mz-V9E2T0Bw 2 TB 990 Evo Pcie Gen 5.0 NVMe SSDSatıcı: Magic Teknoloji
7.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 7399.99 Samsung 990 EVO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSDSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
7.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
15 7399.99 2Tb Samsung 990 Evo Pcıe M.2 Nvme Mz-V9e2t0bwSatıcı: Ucuz Sepet
7.598,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 7598.03 Samsung 2 Tb 990 Evo Samsung Nvme M.2 MZ-V9E2T0BW Pcıe 5000-4200 Mb/sSatıcı: TNG
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
17 7599.00 Samsung 990 Evo MZ-V9E2T0BW 2 TB PCIe Gen 4.0 X4 NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: TNG
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
18 7599.00 Samsung 990 Evo MZ-V9E2T0BW 2 TB PCIe Gen 4.0 X4 NVMe M.2 2280 SSDSatıcı: ramazanmutlu
7.688,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
19 7688.90 Samsung 990 Evo 2TB M.2 NVMe SSD (5000-5000MB/s)Satıcı: DFS Bilgisayar
8.134,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 8134.21 Samsung 990 EVO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.137,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
21 8137.88 Samsung 990 EVO, Pcle 4.0x4 / 5.0x2 NVMe M.2 SSD, 2 TB 8.256,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
22 8256.00 Samsung 990 EVO 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSDSatıcı: Ptd Bilişim
8.798,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
23 8798.69