Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.000 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.350 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 990 Evo Plus SSD (2 TB) Fiyatları

Samsung Mz-V9S2T0Bw, 990 Evo Plus, 2Tb, 7250/6300, Gen4, Nvme Pcie M.2 2280, Ssd

Satıcı: Ptd Bilişim

16.840,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 16840.48
Samsung Mz-V9S2T0Bw, 990 Evo Plus, 2Tb, 7250/6300, Gen4, Nvme Pcie M.2 2280, Ssd

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

17.859,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 17859.06
Samsung 990 Evo Plus MZ-V9S2T0BW 2 TB PCIE M.2 NVMe SSD

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

18.336,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 18336.50
Samsung 990 Evo Plus MZ-V9S2T0BW 2 TB PCIE M.2 NVMe SSD

Satıcı: hirateknoloji

19.392,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 19392.37
Samsung 990 EVO Plus 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSD MZ-V9S2T0BW

Satıcı: Hira Teknoloji | 90 yorum

19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 19899.00
Samsung 990 EVO Plus 2TB 22x80mm PCIe Gen 4.0 x4 NVMe M.2 SSD MZ-V9S2T0BW

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 90 yorum

19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 19899.00
Samsung 2TB 990 EVO PLUS 7250/6300MB/s (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 20899.00
SAMSUNG 2TB 990 EVO PLUS MZ-V9S2T0BW 7250-6300MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

21.778,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 21778.00
SAMSUNG 2TB 990 EVO PLUS MZ-V9S2T0BW 7250-6300MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

21.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 21820.00
SAMSUNG 2TB 990 EVO PLUS PCIE GEN 4.0 X4 / 5.0 X2 NVME 2.0 (7250/6300MB/s)

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.202,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 22202.34
Samsung 2TB 990 EVO PLUS 7250/6300MB/s (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 22809.00
SAMSUNG 2TB 990 EVO PLUS MZ-V9S2T0BW 7250- 6300MB/s M2 NVME GEN4 Disk Kutusuz

Satıcı: onlinealisverisyap

23.433,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 23433.12
Samsung 2TB 990 EVO PLUS NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 7250MB / Yazma Hızı 6300MB)

7 yorum

33.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 33139.00

Samsung 990 Evo Plus SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 990 Evo Plus SSD Ürün Ailesi

Samsung 990 Evo Plus SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.000 K IOPS
1.350 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.200 TBW

Samsung 990 Evo Plus SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 6300 MB/s
• Sıralı Okuma 7250 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.350 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.000 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.200 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Samsung 990 Evo Plus SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.