Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.400 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.550 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung 990 Pro SSD (4 TB) Fiyatları

Samsung 990 Pro 4TB 7450-6900MB SSD

Satıcı: pratikdukkan | 88 yorum

43.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 43985.00
Samsung 990 Pro 4TB 7450-6900MB SSD

Satıcı: EK_AY bilişim | 88 yorum

44.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 44175.00
Samsung 4TB 990 PRO PCIE GEN4 NVME 2.0 (Okuma 7450MB/Yazma 6900MB) SSD

36 yorum

47.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 47199.00
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW PCI-Express 4.0 4 TB M.2 SSD

Satıcı: Ptd Bilişim

48.313,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 48313.06
Samsung 990 Pro 4Tb 7450Mb-6900Mb Pcıe 4.0 X4 Nvme 2.0 M.2 Ssd

Satıcı: ylmzhome

48.773,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 48773.90
Samsung 990 Pro Mz-V9p4t0bw 4Tb (7450/6900Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

51.037,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 51037.50
Samsung 990 Pro MZ-V9P4T0BW 4 TB 7450/6900 MB/S M.2 NVMe SSD

Satıcı: lowellteknoloji

51.638,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 51638.68
Samsung 990 Pro MZ-V9P4T0BW 4 TB 7450/6900 MB/S M.2 NVMe SSD

Satıcı: Uzmanlarpc

52.057,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 52057.97
Samsung 4TB 990 PRO NVMe Okuma 7450MB-Yazma 6900MB M.2 SSD (MZ-V9P4T0BW) 52.173,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 52183
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW PCI-Express 4.0 4 TB M.2 SSD

Satıcı: LowellTeknoloji

52.761,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 52761.26
SAMSUNG 4TB 990 PRO MZ-V9P4T0BW 7450-6900MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: ZmTeknoloji

58.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 58160.00
4TB SAMSUNG 990 PRO M.2 NVMe MZ-V9P4T0BW

Satıcı: netsiparis

58.851,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 58851.40
SAMSUNG 4TB 990 PRO MZ-V9P4T0BW 7450-6900MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

59.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 59151.00
Samsung 4 Tb 990 Pro Nvme M.2 Mz-v9p4t0bw Pcıe 7450-6900 Mb/s

Satıcı: Kraft Online

63.675,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 63675.60
Samsung Mz-v9p4t0bw, 990 Pro, 4tb, 7450/6900, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd (türkiye Distribütörü Ga

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

68.444,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 68444.67
4TB SAMSUNG 990 PRO M.2 NVMe MZ-V9P4T0BW

Satıcı: onlinealisverisyap

68.494,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 68494.50

Samsung 990 Pro SSD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Samsung 990 Pro SSD Ürün Ailesi

Samsung 990 Pro SSD (4 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.400 K IOPS
1.550 K IOPS
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
2.400 TBW

Samsung 990 Pro SSD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 4 TB
• Sıralı Yazma 6900 MB/s
• Sıralı Okuma 7450 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.550 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.400 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 2.400 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 9 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Samsung 990 Pro SSD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.