Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Pc Sanal | 11 yorum
699,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 699.35 Samsung MZ-VL42560 256GB 3500 MB/s-2000 MB/s M.2 2280 Nvme SSD Solid State DriveSatıcı: Sepetist
757,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 757.44 Samsung MZ-VL42560 256GB 3500 Mb/s - 2000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSDSatıcı: Webdensin | 1 yorum
779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 779.00 Samsung MZ-VL42560 256GB 3500 Mb/s - 2000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSDSatıcı: Sepetist | 1 yorum
789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
4 789.00 Samsung Mz-Vl42560 256 GB M2 22x80 NVMe SSDSatıcı: Sepetist
789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 799