Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
98 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
30 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Samsung PM893 SSD (960 GB) Fiyatları

Samsung MZ7L3960HCJR-00A07 PM893 960GB Sata Enterprıse SSD (Kutusuz)

Satıcı: AksesuarLand

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 18500.00
Samsung PM893 960 GB SSD 540/480 Mb/s Okuma/Yazma Hızı ve Sata 6gb/s Dönüş Hızı

Satıcı: Elektromarka

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 21000.00
Samsung 960Gb 2.5" Pm893 Mz7l3960hcjr-00A07 Sata-3 Enterprise Ssd Disk Kutusuz

Satıcı: kasvabilişim

27.753,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 27753.40
Samsung 2,5" 960Gb Mz7l3960hcjr-00A07 Pm893 Sata 6Gb/S Enterprise Ssd (Bulk)

Satıcı: ZmTeknoloji

27.778,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 27778.50
SAMSUNG 2.5 960gb MZ7L3960HCJR-00A07 PM893 Sata 6Gb/s Enterprise SSD (Bulk)

Satıcı: ZmTeknoloji

27.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 27989.00
SAMSUNG 960GB 2.5 PM893 MZ7L3960HCJR-00A07 Sata-3 Enterprise SSD Disk Kutusuz

Satıcı: onlinealisverisyap

27.940,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 27950
SAMSUNG 960GB 2.5" PM893 MZ7L3960HCJR-00A07 Sata-3 Enterprise SSD Disk Kutusuz

Satıcı: onlinealisverisyap

31.731,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 31731.60
Samsung PM893 960GB 6G Sata 2.5"" Sunucu SSD MZ-7L3960HCJR MZ-7L3960HCJR-00A07

Satıcı: Erenler Ticaret

38.582,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 38582.82
Samsung PM893 960GB 2.5 inç SATA III Server SSD MZ-7L3960HCJR

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

52.423,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 52423.96
Samsung PM893 MZ7L3960HCJR 960GB (550/520MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

55.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 55829.00
Samsung PM893 960GB 2.5 inç SATA III Server SSD MZ-7L3960HCJR

Satıcı: Lowell Teknoloji

57.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 57129.00

Samsung PM893 SSD (960 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung PM893 SSD Ürün Ailesi

Samsung PM893 SSD (960 GB) Temel Özellikleri

98 K IOPS
30 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.752 TBW

Samsung PM893 SSD (960 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 960 GB
• Sıralı Yazma 520 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 30 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 98 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.752 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları MZ7L3960HCJR-00W07

Samsung PM893 SSD (960 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.