Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PTD Bilişim
50.474,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 50474.60 Samsung SM883 3.84TB 2.5 inç Sata 3 Sunucu SSDSatıcı: Ptd Bilişim
55.180,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 sn önceki fiyat
2 55190.19 Samsung SM883 3.84TB 2.5 Inç Sata 3 Sunucu SSDSatıcı: Harcıalem
55.385,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 55385.01 Samsung SM883 2.5 İnç 3.84 GB Sata 520 MB/s 540 MB/s SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
56.561,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 56561.65 Samsung SM883 3.84TB 2.5 inç SATA III Server SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
59.627,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 59637