Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 5899.00 Sandisk Extreme 2tb 5150MB-4850MB/S M.2 Nvme SSD SDSSDX3N-2T00-G26Satıcı: GpnTeknoloji
5.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 5799.00 Sandisk Extreme 2 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSDSatıcı: GpnTeknoloji
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 5899.00 Sandisk Extreme 2Tb 5150Mb-4850Mb/S M.2 Pcie Gen 4.0 Nvme Ssd Sdssdx3N-2T00-G26 SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
6.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 6029.00 SanDisk Extreme 2TB 5150MB-4850MB/s M.2 NVMe SSD SDSSDX3N-2T00-G26Satıcı: GpnTeknoloji
6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 6149.00 SanDisk Extreme SDSSDX3N-2T00-G26 PCI-Express 2 TB M.2 SSD 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7009 Sandisk Extreme 2TB 5150MB-4850MB/s M.2 NVMe SSD SDSSDX3N-2T00-G26Satıcı: TEKNO DRK
7.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
7 7000.00