Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 86 yorum
2.283,68 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 2293.68 SanDisk SSD Plus SDSSDA-1T00-G27 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: Nethouse
2.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 2399.00 Sandisk SSD Plus 1tb 535MB/S 350MB/S Sata 3 2.5" Internal SSD SDSSDA-1T00-G27Satıcı: teknostok | 93 yorum
2.700,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 2700.65 SanDisk SSD Plus SDSSDA-1T00-G27 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: teknostok | 15 yorum
2.753,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 2753.80 SanDisk SSD Plus Dahili SSD Sabit Disk 1 TB (Okuma Hızı 535 MB/s, Yazma Hızı 350 MB/sn, Darbeye dayanıklı)Satıcı: Hema Bilişim
2.792,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 2792.41 SanDisk SSD Plus SDSSDA-1T00-G27 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: onlinealisverisyap
2.949,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 2949.30 SanDisk SDSSDA-1T00-G27 Sata 3.0 1 TB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.175,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 3175.68 Sandısk 1Tb Ssd Plus 2.5 535-350 Mbs Sata3 Sdssda-1T00-G27Satıcı: 2tbilgisayar
3.407,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 3407.06 SanDisk 1tb Ssd Plus 2.5 535-350 Mbs Sata3 Sdssda-1t00-g27Satıcı: 2tbilgisayar
3.438,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3438.48 Sandisk 1TB SanDisk Plus SDSSDA-1T00-G27 SATA 3.0 2.5" SsdSatıcı: onlinealisverisyap
3.515,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
10 3515.70 Sandisk 1TB SanDisk Plus SDSSDA-1T00-G27 SATA 3.0 2.5" SsdSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.548,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
11 3548.69 Sandısk Ssd Plus 1Tb 2.5" 535-350 Mb/S Sata3 Sdssda-1T00-G27Satıcı: Mobilsaray
4.576,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
12 4576.67 SANDISK 1TB SSD PLUS SDSSDA-1T00-G27 535-350MB/s SATA-3 SSD DİSKSatıcı: Bypazar
5.114,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
13 5114.07