Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BilgiRize
4.341,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 4341.54 SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2.5" 2 TB SATA 3 SSDSatıcı: PerfektMarket
4.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 4449.00 SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2.5" 2 TB SATA 3 SSDSatıcı: MAYTECH
4.475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 4475.00 SanDisk SSD Plus 2TB 545MB-450MB/s Sata 3 2.5 inc SSD SDSSDA-2T00-G26Satıcı: MAYTECH
4.595,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 4595.00 SanDisk SSD Plus 2TB 545MB-450MB/s Sata 3 2.5 inc SSD SDSSDA-2T00-G26Satıcı: Trendyol | 7 yorum
4.605,25 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 4615.25 Sandisk SSD Plus 2TB 545MB-450MB/S Sata 3 2.5" SSD (SDSSDA-2T00-G26)Satıcı: MELİENTE | 98 yorum
5.301,00 TL Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 5301.00