Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Firat
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3999.00 Seagate BarraCuda Q5 SSD, 1 TB, Dahili SSD, M.2 NVMe PCIe Gen3 ×4, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar için 3D QLC (ZP1000CV3A001)Satıcı: Nepal Bilişim
4.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 4519.00 Seagate Q5 1TB 2400MB-1700MB/s nVME SSD (ZP1000CV3A001)Satıcı: Nepal Bilişim | 19 yorum
4.899,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 4899.00 Seagate Barracuda Q5 ZP1000CV3A001 1 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: nepalbilisim
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 4999.00 Seagate Q5 1tb 2400mb-1700mb/s Nvme Ssd (zp1000cv3a001)Satıcı: Nepal Bilişim
5.045,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 5045.97