Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Seagate Barracuda ST8000DM004 3.5" 8 TB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: ekspresteknoloji
17.479,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 17479.08
Barracuda Seagate 3.5" 8 Tb St8000dm004 Sata 3.0 5400 Rpm Hard Disk Satıcı: YouTo
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 19999.00
Seagate Barracuda ST8000DM004 3.5" 8 TB 5400 RPM SATA 3 HDD Satıcı: guvenlikamiri
25.070,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 25070.00
Seagate 8tb 3,5" 256MB 7200 ST8000DM004 Harddisk
Satıcı: GüvenlikDepo
34.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 34250.00
6 TB
12.500,00 TL
8 TB
17.479,08 TL
TEMEL ÖZELLİKLER