Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 1321.54 Seagate Barracuda ST1000DM003 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: DTSTeknoloji
1.384,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 1384.99 Seagate Barracuda ST1000DM003 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: Lifebilgisayar
1.391,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 1391.11 Seagate Barracuda 3.5" 1tb 7200RPM 64MB Sata 3.0 SSD ST1000DM003Satıcı: yildizbilgisayar
1.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 1450.00 1TB 7/24 Seagate ST1000DM003 BarraCuda 7200RPM 3.5 SATA 3 6Gbit/s 64MB Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: DTS Teknoloji
1.496,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 1496.71 1TB 7/24 Seagate ST1000DM003 BarraCuda 7200RPM 3.5 SATA 3 6Gbit/s 64MB Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: DTS Teknoloji
1.496,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 1496.71 Seagate Barracuda St1000dm003 3.5" 1 Tb Sata 3 HddSatıcı: KYNC.ONLINE
1.506,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
7 1506.60 Seagate Barracuda ST1000DM003 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: HAYATBİLİSİM
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 1699.00