Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Enterprise Capacity HDD (4 TB) Fiyatları

Seagate Exos 4tb ST4000NM0035 Güvenlik Diski

Satıcı: AykTeknoloji | 1 yorum

7.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7139.00
Seagate ST4000NM0035 4 TB 3.5" 7200RPM 128 MB HDD

Satıcı: kuralay

9.315,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 9315.00
Seagate ST4000NM0035 4 TB 3.5" 7200RPM 128 MB HDD

Satıcı: azomik

9.679,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 9679.40
Seagate 4Tb Exos St4000Nm0035 7200Rpm Enterprice Nas Sata Sabit Disk İthalatcı Garantili - Yok

Satıcı: kuralay

10.022,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 10022.02
Seagate 4Tb Exos St4000Nm0035 7200Rpm Enterprice Nas Sata Sabit Disk İthalatcı Garantili

Satıcı: pazareyle

10.073,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 10073.39
Seagate 4Tb Exos St4000Nm0035 7200Rpm Enterprice Nas Sata Sabit Disk İthalatcı Garantili

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

10.363,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 10363.90
Seagate 4Tb Exos St4000Nm0035 7200Rpm Enterprice Nas Sata Sabit Disk İthalatcı Garantili

Satıcı: Pazareyle

10.770,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 10770.31
Seagate 4Tb Exos ST4000NM0035 7200Rpm Enterprice Nas Sata Sabit Disk (İthalat)

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

11.580,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 11580.05
Seagate 4Tb 7200Rpm Es.3 Sata Ent Cap St4000Nm0035

Satıcı: Erenler Ticaret

14.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 14100.00

Seagate Enterprise Capacity HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Enterprise Capacity HDD Ürün Ailesi

Seagate Enterprise Capacity HDD (4 TB) Temel Özellikleri

Seagate Enterprise Capacity HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 128 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 704 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Enterprise Capacity HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.