Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: unitech
7.855,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 7855.92 Seagate 8 Tb 3.5 Exos Sata 7E8 512E 7200Rpm 256Mb St8000nm000a Resmı Dıst Garantılı 7.835,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 7835.53 Seagate Exos Enterprise ST8000NM000A 3.5" 8 Tb 7200 Rpm Sata 3 Sabit DiskSatıcı: bettlepc
7.949,00 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 7949.00 Seagate Exos Enterprise ST8000NM000A 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Uzmanlarpc
8.070,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 8070.07 Seagate Exos Enterprise ST8000NM000A 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Bettlepc | 2 yorum
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 8999.00 Seagate Exos, St8000nm000a, 3.5", 8Tb, 256Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Guvenlık-Nas-Server, HddSatıcı: ENPOLY STORE
9.417,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 9417.65 Seagate Exos, ST8000NM000A, 3.5", 8tb, 256MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenlik-Nas-Server, HDDSatıcı: Technoavm
9.425,10 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 9425.10