Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: pazarola
9.084,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 9084.05 Seagate 10TB Exos X14 ST10000NM0478 3.5\" 7200Rpm 256Mb Sata3 (7-24) Nas HarddiskSatıcı: SMALLMAN
9.130,23 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 9140.23 Seagate 10TB Exos X14 ST10000NM0478 3.5" 7200Rpm 256Mb Sata3 (7-24) Nas HarddiskSatıcı: SMALLMAN
9.634,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 9644.43 Seagate 10Tb Exos X14 St10000nm0478 3.5" 7200Rpm 256Mb Sata3 (7-24) Nas HarddiskSatıcı: HARCA BİTMEZ
9.921,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 9921.24 Seagate Exos X14 ST10000NM0478 3.5" 10 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD Hard DiskSatıcı: core-bilgisayar
10.011,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 10011.24 Seagate Exos X14 ST10000NM0478 3.5" 10 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD Hard DiskSatıcı: ileriportteknoloji
10.011,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 10011.24 Seagate 3.5" Exos X14 10TB 7200RPM 256MB Sata3 Nas HDD ST10000NM0478 (7/24)Satıcı: AYC BİLİŞİM
10.013,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 10013.95 Seagate Exos X14 ST10000NM0478 3.5" 10 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD Hard DiskSatıcı: duzeygroup
10.210,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 10210.79 Seagate 3.5" Exos X14 10TB 7200RPM 256MB Sata3 Nas HDD ST10000NM0478 (7/24)Satıcı: verofis
10.504,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 10504.01 SEAGATE 3.5 EXOS X14 10TB 7200RPM 256MB SATA3 NAS HDD ST10000NM0478 (7/24)Satıcı: pazarola
10.535,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 10535.17 Seagate Seagate 3.5 10tb 256m Exos St10000nm0478 42553Satıcı: verofis
10.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 10769.00 Seagate 10Tb Exos X14 St10000nm0478 3.5" 7200Rpm 256Mb Sata3 (7-24) Nas Harddisk 11.113,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
12 11113.17 10Tb Exos X14 St10000Nm0478 3.5" 7200Rpm 256Mb Sata3 (7-24) Nas HarddiskSatıcı: pazareyle
12.306,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 12316.01