Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bestaguvenlik
6.764,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 6774 Seagate Exos 3.5" 10TB 7200 512E Hyp ST10000NM001GSatıcı: Bestaguvenlik | 4 yorum
6.870,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 6870.00 Seagate Exos X16, 10 TB, Dahili Sabit Disk, 3,5", SATA 6 GB/sn, İş ve Veri Merkezleri için (ST10000NM001G)Satıcı: DFS Bilgisayar
7.581,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 7581.60 Seagate Exos X16 St10000nm001g 3.5" 10 Tb 7200 Rpm Sata 3 HddSatıcı: Dfsbilgisayar
7.641,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 7641.69 Seagate Exos X16 ST10000NM001G 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: DFSBilgisayar
7.876,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 7876.23 Seagate Exos X16 ST10000NM001G 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: DFSBilgisayar
7.918,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 7918.56 SEAGATE 3.5 10TB EXOS ST10000NM001G 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS ve Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
8.509,47 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 8519.47 Seagate 3.5" 10 TB EXOS ST10000NM001G 7200 RPM 256 MB Hard DiskSatıcı: ramazanmutlu
8.735,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 8735.90 Seagate 3.5" 10 TB EXOS ST10000NM001G 7200 RPM 256 MB Hard DiskSatıcı: onlinealisverisyap
8.840,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 8840.58